Биогазовые установки под ключ.

Биогазовые установки под ключ. Биогазовые установки.
Купить

Біогазові установки

Оптимальне використання біогазу завдяки установкам компанії MT-Energie

Біогазові технології 

Біогазова технологія компанії MT-Energie ґрунтується на класичному двостадiйному методі безперервної дії. Як правило, для цього потрібно три сховища: ферментатор, реактор доброджування і сховище збродженої маси. Установки, у яких застосовується більше ніж 30 відсотків гноївки, можуть бути одностадiйними. В такому випадку установка складається з ферментатора і «холодного реактора доброджування», який одночасно відіграє роль сховища збродженої маси.

Ферментатор

Атмосфера в ферментаторi майже не містить кисню. Субстрат має постійну температуру в мезофільному діапазоні (40-42°C) і рівень pH в нейтральному діапазоні (6,7 - 7,5). Параметри установки розраховуються індивідуально за допомогою стандартних компонентів. При цьому передовсім особливу увагу приділяють параметрам тривалості обробки і навантаження метантенка, так щоб організація, яка згодом експлуатуватиме установку, мала можливість робити це в безперервному режимі та економічною вигіднiстю.

Субстрати

Як правило, в якості субстратів можна використовувати всі органічні речовини. Це можуть бути відходи з харчової промисловості, місцеві добрива або відтворювана сировина із сільськогосподарських підприємств. На основі головних пунктів Закону про відновлювальні джерела енергії (ЗВДЕ) німецькі експлуатаційники установок в попередніх роках застосовували переважно сировину рослинного походження і гноївку.

Διάγραμμα ροής μιας εγκατάστασης παραγωγής βιοαερίου 2 σταδίων

      Смотрите также:

      ×
      Ландтехник-Украина №1, ООО