Трактора VERSATILE.

31июл 2017
Трактора VERSATILE.
Трактора VERSATILE.

Наш партнер.

Про компанію VERSATILE.

Компанія VERSATILE входить в структуру Buhler Versatile Inc., штаб-квартира якої знаходиться в місті Вінніпег, провінція Монітоба, Канада. Створена в 1932 році як виробник сільськогосподарського обладнання, компанія була придбана Джоном Бюлером в 1969 році. Завдяки поступовому розширенню, новим продуктам і вдалим поглинанням, компанія показує гарний прогрес і значне зростання. Протягом багатьох років багато брендів приєдналися до Buhler Versatile Inc.: Versatile, Farm King, Redball, EZEE-ON, Feterl Manufacturing.

Наші машини працюють на полях господарств по всьому світу. Виробничий асортимент компанії являє собою комплекс техніки, здатної забезпечити повний цикл сільгоспробіт в регіонах з різними агрокліматичними умовами. Мета нашої діяльності полягає в тому, щоб аграрна галузь отримала високотехнологічні сучасні машини, що відповідають всім вимогам високої продуктивності та якості. Ми прислухаємося до думок професіоналів, тому точно знаємо, яка техніка потрібна сільському господарству.

На сьогоднішній день Buhler Versatile Inc. об'єднує 13 виробничих підприємств, розташованих на території Канади, США, Росії, України і Казахстану. Продуктову лінійку VERSATILE складають 24 типу сільськогосподарської техніки, понад 150 моделей і модифікацій. Продукція поставляється більш ніж в 40 країн світу. Продаж здійснюють понад 500 авторизованих дилерських центрів у всьому світі, які забезпечують передпродажну підготовку техніки, її гарантійне та післягарантійне обслуговування.

Смотрите также:

Посев сахарной свеклы (уборка), кукурузы, подсолнуха. 01.03.2015 Посев сахарной свеклы (уборка), кукурузы, подсолнуха.
Сахарная свекла, кукуруза, подсолнух.
Пневмоперегружатели WALINGA. 22.07.2016 Пневмоперегружатели WALINGA.
Пневмоперегружатели.
Плуги Sukov 08.02.2017 Плуги Sukov
Плуг.
Телескопические погрузчики и Смесители-Кормораздатчики FARESIN. 16.09.2017 Телескопические погрузчики и Смесители-Кормораздатчики FARESIN.
Телескопические погрузчики и Смесители-Кормораздатчики
Жатки Capello 22.06.2017 Жатки Capello
Жатки
×
Ландтехник-Украина №1, ООО