Плуги Sukov

8фев 2017
Плуги Sukov
Плуг.

Компанія «Sukov» - вже багато років займає лідируючи позиції на ринку сільськогосподарської техніки. Її мета - досягнення якісного урожаю з максимальною комфортністю для господарів і користю для самої землі. Компанія «Sukov» активно займається виготовленням техніки з 1991 року. Раніше, її діяльність також охоплювала виготовлення різноманітних знарядь, призначених для міні-тракторів і тракторів. Приблизно з 1995 року, організація повністю локалізувала свою діяльність на виготовленні такого необхідного атрибуту висівного процесу, як плуг.

Саме «Sukov» займається виготовленням плугів для колісних тракторів таких передових марок сільськогосподарської техніки, як Lamborgini (Ламборгіні), Case (Кейс), John Deer (Джон Дір), New Holland (Нью Холанд), Deutz (Дейц), Chalenger (Челенджер), МТЗ, Claas (Клаас), ХТЗ та багатьох інших.

 Всі плуги компанії «Sukov» оснащені різноманітними видами орних корпусів, призначення яких - якісна і досконала оранка різного типу грунтової маси. Вам не слід остерігатися за міцність і стійкість вашого плуга, якщо ви придбали його під торговим лейблом «Sukov». Дана торгова марка використовує в своїй продукції лише сталь бористого типу, яка після теплової обробки, вигідно відрізняється від інших матеріалів, з яких виготовляють сільськогосподарську техніку, підвищеною витривалістю і стійкістю до фізичного зносу під час експлуатації.

Термін виконання замовлення від 15 до 35 днів з моменту передоплати 30%. Сервіс, Гарантія, Вчення!

Смотрите также:

Телескопические погрузчики и Смесители-Кормораздатчики FARESIN. 16.09.2017 Телескопические погрузчики и Смесители-Кормораздатчики FARESIN.
Телескопические погрузчики и Смесители-Кормораздатчики
Трактора VERSATILE. 31.07.2017 Трактора VERSATILE.
Трактора VERSATILE.
Жатки Capello 22.06.2017 Жатки Capello
Жатки
Жатки Tecnomais GmbH & Co. KG. 13.06.2017 Жатки Tecnomais GmbH & Co. KG.
Жатки.
Техника компании Ziegler. 01.06.2017 Техника компании Ziegler.
Жатки, Рапсовые столы.
×
Ландтехник-Украина №1, ООО